Dünyaya Satıyoruz

Hizmet Verilen
Ülkeler

Intercontinental Export dış ticaret alanında hizmet veren bir firma olarak kurulmuş ve dünyanın tüm ülkeleri ile yapılacak ticaret işlemlerini yerine getirmektedir
0123456789001234567890+

Şirket

012345678900123456789001234567890+

Danışmanlık

012345678900123456789001234567890+

Ürün Yelpazesi

Dünyaya Açılıyoruz

Yakınlaşan Ülkeler
Güçlü İlişkiler

Firmamız, hem ithalat hem de ihracat gümrük işlemlerinde, ticaret yapılan ülkelerin mevzuatlarına göre işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Sudan

Sudan dünyanın en büyük ihracat ekonomisine sahip ülkelerden birisidir. Türkiye’de bulunan şirketler,

  • Altın,
  • Buğday,
  • Koyun ve keçi,

Gibi farklı ürünleri ithal etmektedir. Firmamız, yapılan işlemleri kolaylaştırmak için gümrük sorunlarına çözümler üretmekte ve gümrük müşavirliği hizmetleri vermektedir.

Irak

Türkiye ve Irak arasında karşılıklı ithalat ve ihracat ticareti yapılmaktadır. Türkiye, buğday unu, mobilya ürünleri, yumurta, izole edilmiş tel, hijyenik havlu ve bezler gibi çok sayıda ürünü ihraç etmektedir. İthal ettiği ürünler arasında ise altın, petrol, işlenmemiş alüminyum, plastik hurda, çeşitli hayvan derileri gibi ürünleri ithal ediyor. Firmamız, Irak ile yapılan dış ticaret işlemlerinde her iki ülke yasalarına göre işlemlerin yapılmasını sağlıyor.

İhracat Danışmanlığı

İsrail

Türkiye İsrail arasındaki serbest ticaret anlaşmasına göre çok sayıda ürünün karşılıklı ithalatı ve ihracatı yapılmaktadır. İthal edilen ürünler arasında, petrol yağları, elektrik konvertörleri, dökme demir, hurma, incir gibi ürünler bulunmaktadır. İhracat ürünleri arasında ise demir çelik çubuklar, otomobil, ev eşyaları, giyim ürünleri vb. gibi ürünler bulunuyor. Intercontinental olarak firmalara gümrükleme danışmanlığı hizmeti vererek işlemlerini kolaylaştırıyoruz.

Filistin

2004 yılında Türkiye Filistin arasında serbest ticaret anlaşması imzalanmış ve ithalat ihracat işlemlerinin kolaylaştırılarak, işlem hacminin artırılması sağlanmıştır. Firmamız ülkeler arası yapılan karşılıklı dış ticarette işlemlerin yapılan anlaşmaya uygun gerçekleştirilmesi için tüm prosedürlerin yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Ürdün

Firmamız yapılan ihracat ve ithalat işlemlerinde, Ürdün ile yapılan anlaşmalara göre gümrükleme vergilendirme hesaplamalarını, Dünya Ticaret Örgününün, en çok gözetilen ulus vergilendirmelerine göre yapmaktadır. Ürdün tarafından uygulanan gümrük vergileri firmamız tarafından takip edilerek, işlemlerin ona göre yapılmasını sağlıyoruz.

Katar

Türkiye’nin dış ticarette hedef ülke olarak belirlediği ülkelerin başında Katar gelmektedir. Yapılacak olan dış ticaretin ve ürün çeşitliliğin artırılabilmesi için gümrük işlemlerinde kolaylaştırmalar yapılmıştır. Bizler, iki ülke gümrük yasalarına göre işlemleri yaparak, firmaların ticaret hacimlerinin gelişmesine katkılar sunuyoruz.

Lübnan

Coğrafi etki ve yaşanılan siyasi olaylardan dolayı Lübnan ile yapılan dış ticaret hacmi biraz düşüktür. Firmamız, yaptığı başarılı ve çözüm odaklı çalışmalar ile yapılan tüm işlemlerin sorunsuz olarak yapılmasını sağlamaktadır.

BAE

Bea – Birleşik Arap Emirlikleri – daha çok kozmetik ürünlerin ihraç edilmesini istiyor. Intercontinental Export olarak, hizmetlerimizde, firmalara her türlü hizmeti vererek ihracatın verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. İthalat ve ihracatın sorunsuz yapılması firmamız sayesinde yapılmaktadır.

Ukrayna

Ukrayna ile yapılan ihracat işlemlerinde firmaların düşük sermaye seviyelerini düşük olduğu görülmektedir. Firmamız ile işbirliği yapan ve hizmet alan firmalar karlılık oranlarını artırabilmektedir.

Rusya

Rusya ile yapılan ihracat oranı batı ülkelere göre giderek artmaktadır. Bu artış firmamız tarafından verilen başarılı gümrükleme hizmetleri sayesinde sağlanmaktadır. Intercontinental Export olarak, tüm ülkelere yapılacak ticaretler için gümrükleme hizmeti veriyoruz.

Zamanında Teslim

Düzgün Fiyatlandırma

Sonuç Odaklı İletişim

Büyeyen Şirketler

NELER ÖNEMLİDİR

Danışmanlık İçin
Bizlere istediğinizi soruyu sorabilirsiniz.

Danışmanlığı istediğiniz ihrac edilecek ürünü ve ülkeleri detaylıca bize iletiniz, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.

İsminiz (Gerekli)

Mail Adresiniz (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Hizmet Seçiniz


Mesajınız

IntercontinentalMerkez

Nene Hatun Mah. İnönü Cad. N.19 K.3 Esenler İstanbul
LOKASYONUMUZBize Ulaşın
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İletişimde KalınSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

IntercontinentalMerkez

LOKASYONUMUZBizi Nerede Bulabilirsiniz
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İLETİŞİMDE KALINSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

Her Hakkı Saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.

Her hakkı saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.