Pazar Hedeflerinize Ulaştırıyoruz

İhracat
Danışmanlığı

Tüm ihracat hizmetlerinin hepsi aynı kalite çerçevesinde yapılmaktadır. Yurt dışından müşteri ve firma bulma alanında firmamız üstün çaba sarf etmektedir.
0123456789001234567890+

Şirket

012345678900123456789001234567890+

Danışmanlık

012345678900123456789001234567890+

Ürün Yelpazesi

Danışmanlık

Kurulan İlişki
Mükemmel Sonuç

Ülkemizde yetişen tüm gıda ürünleri geçmişten devem ederek ihraç edilmektedir. Belli başlı ihracat ürünleri firmamız aracılığı ile gönderilmektedir.

Ülkemizde yetişen ve üretilen her farklı ürünün yurt dışına gönderilme sürecinde firmamız tüm işlemleri en pratik şekilde yaparak teslim etmekteyiz.

İhracat hizmetleri alanında yer alan tecrübemiz bu konuda işimize duyduğumuz güveni bir kez daha arttırmaktadır. Yurt dışına firmalar tarafından gönderilen tüm ürünlerin takibi ve kontrolü tarafımızca yapılmaktadır.

İhracat Danışmanlığı

İhracat hizmetleri için uzman ekibimizle tüm görüşmeler sağlayabilirsiniz. İhracat süresi içinde her farklı ürünün gönderilme kuralları benimsenerek sunulmaktadır. Tüm ihracat hizmetlerinin hepsi aynı kalite çerçevesinde yapılmaktadır. Yurt dışından müşteri ve firma bulma alanında firmamız üstün çaba sarf etmektedir.

İhracat Ürünlerinin Geniş Listesi

Ülke Pazar fiyat araştırması ve ihracat prosedürü kapsamı en doğru şekilde yapılarak internetten görünmektedir. İthalat rehberliği için tüm düzeni sağlamaktayız. İhracat esnasında tüm süreç firmamız aracılığı ile yapılmaktadır. Buradan dış devletlere gidecek her ürün çeşidi özel ambalajlarla kutulanıp özel fatura sistemi ile belli düzen çerçevesinde yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz bu kapsamda 7/24 devam ederken ihracat ürünlerinin kontrolü de yine tarafımızca yapılmaktadır. İhracat gerektiren gıda, elektronik, giyim, ev eşyası, mobilya ve ayakkabı gibi ihtiyaçları tüm dünyaya göndermekle görevliyiz.

İhracat Sürecinin Tüm Adımlarını Atıyoruz

Farklı ihracat ürünlerinin listesi, ihracatlama süreci ve daha birçok detayı sadece bu siteden bulma fırsatınız her zaman vardır. Dış ticaret kapsamında tüm hizmetler firmalar aracılığı ile verilmektedir. İhracat hizmetleri için bize ve ekibimize resmi sitemizden ulaşma fırsatı verilmektedir. Ülkemizden talep edilen tüm ürünlerin yurtdışına gönderilme sürecinde firma olarak her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

İhraç edilen tüm malzemelerin ve ürünlerin gönderimi aşamasında firma olarak tüm desteği firmalarımıza sağlamaktayız. Genel çatı altında toplanan tüm firmalar bizimle birlikte büyümeye devam etmektedir. Tüm hasar ve hata durumları veya olumsuz giden her aşamaya müdahale ederek yanınızda olmaktayız.

Tüm İhracat Hizmetleri İçin Bize Güvenin

Ülkemizde yetişen tüm gıda ürünleri geçmişten devem ederek ihraç edilmektedir. Evrak işleri, maddi ödemeler ve kazanımlar ve daha birçok detayı öğrenme fırsatınız olacaktır. İhracat hizmetlerimizle her zaman bir numara olmayı planlamaktayız. Ülkemizden istenilen ülkeye ürün ve malzeme gönderimi için her zamana burada olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Gerekli olan tüm prosedürler uzman kadromuz tarafından yapılarak firmalarla iletişim sağlanmaktadır. İlgili firmalardan ürün temin ederek talep eden ülkeye gönderim aşaması ihracat hizmetleri kapsamında olmaktadır. Bizler her durumda tüm aşamayı en iyi şekilde yaparak kalitemizi göstermekteyiz.

İhracat Sürecinde Sizin Yanınızdayız

İhracat hizmetleri kapsamında atılan her adım bizim kontrolümüz dahilinde olmaktadır. Yurt dışına gönderilen her ürün ve malzeme doğru şekilde istiflenmektedir. Her ihraç ürünün kontrolünü en iyi şekilde yapmaktayız. Takibi, dizimi ve her detayı ile bizzat ilgilenerek yüksek performans sağlıyoruz.

Zamanında Teslim

Düzgün Fiyatlandırma

Sonuç Odaklı İletişim

Büyeyen Şirketler

NELER ÖNEMLİDİR

Danışmanlık İçin
Bizlere istediğinizi soruyu sorabilirsiniz.

Danışmanlığı istediğiniz ihrac edilecek ürünü ve ülkeleri detaylıca bize iletiniz, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.

İsminiz (Gerekli)

Mail Adresiniz (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Hizmet Seçiniz


Mesajınız

IntercontinentalMerkez

Nene Hatun Mah. İnönü Cad. N.19 K.3 Esenler İstanbul
LOKASYONUMUZBize Ulaşın
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İletişimde KalınSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

IntercontinentalMerkez

LOKASYONUMUZBizi Nerede Bulabilirsiniz
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İLETİŞİMDE KALINSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

Her Hakkı Saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.

Her hakkı saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.