Ürünleriniz Bizimle Güvende

İthalat
Danışmanlığı

Tek bir parçanın tüm kontrolü en doğru şekilde yapılarak sizlere sunulmaktadır. Gereken kurumlarla iş birliği içerisinde olarak yanınızda olmaya çalışmaktayız.
012345678900123456789001234567890+

İthalat

012345678900123456789001234567890+

Danışmanlık

012345678900123456789001234567890+

Farklı Ürün

İthalat

Derinlemesine Araştırma
Mükemmel Kazanç

Tüm ithalat döneminde eksik kalan ve talep edilen her ürün diş ülkelerden ülkemize giriş yapmaktadır. Bu sürede bizler tüm ortamı en doğru şekilde hazırlayarak kurallar çerçevesinde adımlarımızı atmaktayız

Türkiye’ye yer alan merkez şirketimiz aracılığı ile yurtdışından gelebilecek her ürünün tüm süreci uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Tüm ihracat hizmetlerini sunarken gereken tedbirler alınıp yeterli bilgiye sahip olmaktayız. Tüm uzmanlar ithalat kısmı için tüm düzeni sağlamak ile sorumludur.

Bu kapsamda gıda, elektronik, giyim, ev eşyası, ayakkabı ve daha birçok ürünün ithal gelmesi için yurtdışı ilişkilerini üst düzeyde tutmaktayız. İthalat dönemlerinde gelebilecek her ürün en doğru şekilde gelerek güven sunmaktayız. Tek bir parçanın tüm kontrolü en doğru şekilde yapılarak sizlere sunulmaktadır. Gereken kurumlarla iş birliği içerisinde olarak yanınızda olmaya çalışmaktayız.

İthalat Hizmeti

Dış Ülkelerden Gelen Ürünlerin Kontrolü

Tüm ithalat döneminde eksik kalan ve talep edilen her ürün diş ülkelerden ülkemize giriş yapmaktadır. Bu sürede bizler tüm ortamı en doğru şekilde hazırlayarak kurallar çerçevesinde adımlarımızı atmaktayız. İthalat hizmetleri için geniş kadromuz ilkeli iş anlayışımız ve emin adımlarımızla burada sizler için hizmet vermekten son derece mutluyuz. Tüm ithal gelen ürünler farklı sektörlerde olup fiyat uygunluğu da yine üretici firmalar tarafından alınmaktadır. Genel olarak büyük ülkelerden gelen ürünlerin takibi ve kazanımı deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

İthalat Sürecinin Hepsine Tek Tıkla Ulaşın

İthalat gümrükleme ve diğer prosedürler için firmamız tüm bu işleri yerine getirmekteyiz. Mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak gelen ithal ürünler ülkemizde yer alan firmalara ve şahıslara en acil şekilde ulaştırılmaktadır. İthalat hizmetleri için bize resmi sitemizden ulaşarak tüm net bilgileri alabilirsiniz. İthal edilecek ürünlerin gümrük tarife istatistik pozisyonları belirlenir. Tüm nakliye aşamasının tüm detayları en iyi şekilde sunulmaktadır. Gümrük beyannamesinin belirlenmesi için gereken düzeni sağlamaktayız. İthalat hizmetleri için bize her zaman ulaşabilir ve tüm net bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tüm ithalat Hizmetlerinde Bir Numarayız

İthalat beyannamesi ve diğer tüm evrak işleri en güvenli şekilde yapılmaktadır. Uluslararası ithalat süreci en kapsamlı şekilde yapılmaktadır. Tüm ithalat sürecinin raporlanması uzman ekibimiz tarafından en düzenli şekilde yapılmaktadır. Gerekli olan evrakların e-arşiv sistemine kaydedilmesi de yine tarafımızca en doğru şekilde yapılmaktadır. Tüm ithal ürünlerin maddi boyutu yine tarafımızca hesaplanıp firmalar arasında köprü vazifesi kurmaktayız. Tüm ithalat sürecinde geniş çaplı kadromuz varlığı ile fark yaratmaya devam etmekteyiz.

Her Farklı İthal Ürünü Güvenli Şekilde Ulaştırıyoruz

Genel olarak hammadde, yarı mamul ve mamullerle ithal edilen ürünlerin kapsamını detaylı olarak araştırıp sunmaktayız. Gümrük vergiler ve diğer tüm ödemeler en iyi şekilde yapılmaktadır. İthal edilen her ürünün yerine ulaşmasındaki tüm aşamalar yine tarafımızca kontrol edilmektedir. Tüm ithalat hizmetleri için firmamıza resmi sitemiz üzerinden ulaşarak tüm soruları sorarak yanıtlarını sizlere vermekteyiz. Her ülkeden gelen ürün çeşitliliği farklı olduğu için bu kontrolü en iyi şekilde yapmaktayız.

Zamanında Teslim

Düzgün Fiyatlandırma

Sonuç Odaklı İletişim

Büyeyen Şirketler

NELER ÖNEMLİDİR

Danışmanlık İçin
Bizlere istediğinizi soruyu sorabilirsiniz.

Danışmanlığı istediğiniz ihrac edilecek ürünü ve ülkeleri detaylıca bize iletiniz, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.

İsminiz (Gerekli)

Mail Adresiniz (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Hizmet Seçiniz


Mesajınız

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IntercontinentalMerkez

Nene Hatun Mah. İnönü Cad. N.19 K.3 Esenler İstanbul
LOKASYONUMUZBize Ulaşın
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İletişimde KalınSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

IntercontinentalMerkez

LOKASYONUMUZBizi Nerede Bulabilirsiniz
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İLETİŞİMDE KALINSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

Her Hakkı Saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.

Her hakkı saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.