Güvenli

Transfer - Taşımacılık
Hizmetleri

Uluslararası transfer hizmetleri ile ürünleriniz dünyanın her bölgesine ulaştırılmaktadır. Farklı ülkelere istenilen her eşya özel olarak gönderilmektedir.
01234567890012345678900123456789001234567890+

Teslimat

012345678900123456789001234567890

Ülke

012345678900123456789001234567890+

Farklı Ürün

Kargo - Transfer

Güvenli Nakliyat
Uygun Fiyatlar

Tüm taşımacılık sürecini yakından takip eden kadromuz her zaman sizin yanınızdadır. Öncesinde taşınacak her malzemenin kontrolü ve sayımı yapılır. Bu duruma göre belirlenen fiyat üzerinden özel kutularda tüm eşyalar güvenle taşınmaktadır.

Uluslararası Transfer Hizmetleri ( Kargo ve Taşımacılık)

Kargo ve taşımacılık sektöründe fark yaratan firmamız her açıdan gerekenleri sitemiz aracılığı ile sunmaktayız. Uluslararası transfer hizmetlerimiz dünyanın her bölgesine ulaştırılmaktadır. Farklı ülkelere istenilen her eşya özel olarak gönderilmektedir. Teknolojik cihazlarla tüm eşyalar özel olarak taşınır ve hızlı kargo ile gönderilmektedir. Uluslararası taşımacılık alanında firmamızın tüm detayları online siteden açıkça görülebilmektedir. Kargo ve taşımacılık ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan firmamız özel olarak tüm bireylerle ilgilenmektedir. Tüm detaylı bilgiyi özel sitemizden 7/24 alabilirsiniz.

Uluslararası Kargo Hizmeti

Uluslararası Taşımacılığın Tek İsmi

Firma olarak çok amaçlı hizmetlerimizin yanı sıra transfer hizmetlerimizle de fark yaratmaya devam etmekteyiz. Dünyayı yakından görmek veya istediğiniz ülkeye taşınmak istediğinizde bizimle irtibata geçerek tüm önemli detaylara sahip olabilirsiniz. Tüm firma olarak gereken desteği sizlere sağlamaktayız. Uluslararası transfer hizmetleri sayesinde her türlü eşya özel ambalajlı kutularda ulaştırılmaktadır. Eşyanın cinsine ve büyüklüğüne göre kutulanan eşyalar taşıma kurallarına uyarak taşınıp tırlara istiflenir. Uzun süren yolculuktan sonra verilen adrese güvenle teslim edilmektedir.

Taşımacılık Alanında Özel Firmayız

Siz değerli müşterilerimizin yanında olarak taşımacılık alanında kesintisiz hizmetlerimize devam etmekteyiz. Uygun fiyatlarımız ve kolay ödeme fırsatlarımızla her zaman yanınızdayız. İthalat ve ihracat sektöründe tek farkımız kalitemiz ve güvenimizdir. Sizlere yardımcı olabilmemiz için hemen bize ulaşın. Dünyanın bir ucuna giden araçlarımız tüm hizmeti güvenle sunmaktayız. Taşımacılık ve kargo sürecinde fiyat aralıkları eşyaya ve gidilecek ülkeye göre değişmektedir. Her açıdan farklı ve özel olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm dünyada yer alan şubelerimiz ile uluslararası hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

Tüm Taşımada Özel Destek İçin İrtibata Geçin

Taşıma ve kargo firması olarak tüm hizmetlerimiz belli standartlarda yapılmaktadır. İthalat ve ihracat danışmanlığı, kargo süreci ve taşıma kuralları gibi önemli detayları sitemizden hemen öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tüm taşımacılık sürecini yakından takip eden kadromuz her zaman sizin yanınızdadır. Öncesinde taşınacak her malzemenin kontrolü ve sayımı yapılır. Bu duruma göre belirlenen fiyat üzerinden özel kutularda tüm eşyalar güvenle taşınmaktadır.

Tüm Taşımacılık Alanında Yanınızdayız

Kargo sürecinde de firmamız tüm müşterilerine gereken hizmeti sağlamaktadır. Taşınacak paketlerin ağırlığına büyüklüğüne göre bir fiyat ayarlanması yapılır. Siz değerli müşterilerimize anında hizmet verebilmek için yanınızda olmayı hedefliyoruz. Yaptığımız Görevler ve detayları;

  • Taşımacılıkta güven ve kalite
  • Eşyaların toparlanma süreci ve taşınması
  • Verilen adrese gönderilmesi ve teslim edilmesi
  • Tüm kargo paketlerinin numaralandırılması

Taşımacılık için gereken tüm malzemelerin temin edilmesi gibi durumlar sitemize özgüdür. Her taşımacılık alanında farkımızı hemen göstermekteyiz.

Taşımacılığın en önde ismi olarak kalitemizi her aşamada sunmaktayız. Taşımacılık alanında fark yaratan özel firmamız için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Eşyaların hepsi özel olarak taşınıp verilen adrese güvenle teslim edilmektedir.

Zamanında Teslim

Düzgün Fiyatlandırma

Sonuç Odaklı İletişim

Büyeyen Şirketler

NELER ÖNEMLİDİR

Danışmanlık İçin
Bizlere istediğinizi soruyu sorabilirsiniz.

Danışmanlığı istediğiniz ihrac edilecek ürünü ve ülkeleri detaylıca bize iletiniz, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.

İsminiz (Gerekli)

Mail Adresiniz (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Hizmet Seçiniz


Mesajınız

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IntercontinentalMerkez

Nene Hatun Mah. İnönü Cad. N.19 K.3 Esenler İstanbul
LOKASYONUMUZBize Ulaşın
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İletişimde KalınSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

IntercontinentalMerkez

LOKASYONUMUZBizi Nerede Bulabilirsiniz
https://intercontinentalexport.org/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
İLETİŞİMDE KALINSosyal Medyada Biz
Yaptığımız işler ve mutlu müşteriler

Her Hakkı Saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.

Her hakkı saklıdır. https://intercontinentalexport.org/. All rights reserved.